Poszukiwani wolontariusze na XII Bieg Bez Granic

Bieg Bez Granic
Bieg Bez Granic

Oprócz stałego zespołu, który od miesięcy pracuje nad wydarzeniem, potrzebne są osoby do zabezpieczania trasy, nawadniania czy wręczania medali po przekroczeniu mety.

Trwają zapisy na dwunastą edycję Biegu Bez Granic, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy, a zarazem jest najstarszym biegiem miejskim. Do udziału można zapisać się na stronie online.datasport.pl/zapisy/portal/form/?zawody=4746.

- reklama -

Jednak raciborski „dyszka” to nie tylko sportowe emocje, ale także wielkie przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym. Oprócz stałego zespołu, który od miesięcy pracuje nad wydarzeniem, potrzebne są osoby do zabezpieczania trasy, nawadniania czy wręczania medali po przekroczeniu mety.

I w tym roku pomoc wolontariuszy będzie niezastąpiona. Wszyscy chętni, by wesprzeć imprezę, mogą zgłosić się do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, tel. 693 368 377, email: [email protected] – Zapraszamy osoby prywatne, grupy zorganizowane, kluby sportowe, organizacje, stowarzyszenia, które 3 maja chcą spędzić z nami wspólnie czas, zabezpieczając XII Bieg Bez Granic. Każdy wolontariusz otrzyma pakiet zawierający m.in. pamiątkową koszulkę techniczną oraz bon żywnościowy, a w razie potrzeby – także oficjalne zaświadczenie o udziale w wydarzeniu – zachęcają organizatorzy.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here