Finał Raciborskiej Giełdy Talentów – co jeszcze w ten weekend?

0
Raciborska Giełda Talentów
Raciborska Giełda Talentów

Finał IV Raciborskiej Giełdy Talentów w RCK, turniej finałowy o awans do II ligi koszykówki w Arenie Rafako, Bieg Cichociemnych im. por. Eugeniusza Chylińskiego „Freza” w Raciborzu czy koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej Leśnica w Pietrowicach Wielkich – zobacz, co jeszcze odbędzie się w najbliższych dniach w regionie.

27 kwietnia o godz. 17:00 w Raciborskim Centrum Kultury będzie miał miejsce finał IV Raciborskiej Giełdy Talentów.

- reklama -

Raciborska Giełda Talentów to dwuetapowy konkurs, który ma na celu sprawdzenie talentu i umiejętności osób z powiatu raciborskiego. Zwycięzca otrzyma całodniowy karnet dla pięciu osób do Parku Wodnego Tatralandia na Słowacji.

Eliminacje odbyły się 8 kwietnia. Do finału zakwalifikowali się: duet wokalno-instumentalny: Tymoteusz Pawłowski i Oliwia Kostka, zespół Algeaters (Wiktor Kubala, Kacper Budny, Igor Szymiczek i Jakub Junka), zespół w składzie: Michał Sobczak, Wiktoria Zub, Tymoteusz Mucha, Fedor Berkov, zespół w składzie: Piotr Thamm, Szymon Mystkowski, Dawid Matkowski, Wojtek Fulneczek i Krzysztof Płaczek; wokaliści: Michał Stuchły, Natalia Tul oraz tancerze: Milena Liszta, Alan Miczajka oraz duet: Miriam Polednik i Klaudia Rycka.

Beata Tadla jurorką podczas finału Raciborskiej Giełdy Talentów

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here