
W zawodach w kategorii wiekowej dzieci i młodzików udział wzięło blisko 150 zawodników z Polski, Czech i Słowacji.
Młodzi zapaśnicy raciborskiej Unii wzięli udział w międzynarodowym turnieju w czeskim Krnowie. Ekipa z Raciborza przywiozła do domu w sumie 10 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Paweł Płoskonka i Ignacy Kosmala. Srebrne medale zdobyli: Igor Bolik, Kamil Janków, Kuba Kosik, Igor Ochman i Kacper Rostek. Z kolei na trzecim miejscu rywalizację ukończyli Michał Rostek oraz Aaron Kampka.W klasyfikacji drużynowej Unia Racibórz znalazła się na drugim miejscu. Trenerami zawodników są Mateusz Wanke i Piotr Żurawik.
- reklama -
/MKZ Unia Racibórz publ. c/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -




![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)




![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)


![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)



