Kuźniański komendant na podium w podciąganiu na drążku

0
Kuźniański komendant na podium w podciąganiu na drążku
Kom. Marek Ryszka -przedstawiciel garnizonu raciborskiej policji po raz kolejny udowodnił, że poza pracą spełnia się w sportowej pasji.

Mistrzostwa „Freza” w podciąganiu na drążku odbyły się w ramach drugiej edycji Biegu Cichociemnych im. Por. Eugeniusza Chylińskiego „Freza”.

Komendant z kuźniańskiego komisariatu w miniony weekend w Raciborzu zajął drugie miejsce w Mistrzostwach ,,Freza” w podciąganiu się na drążku. Podczas dwudniowych zawodów poza biegiem terenowym, mającym początek w Arboretum w Raciborzu, następnie wzdłuż kanału Ulga i przez las w dzielnicy Obora, były właśnie Mistrzostwa w podciąganiu się na drążku.

- reklama -

Wśród wielu znakomitych zawodników reprezentujących służby mundurowe znalazł się kom. Marek Ryszka – przedstawiciel garnizonu raciborskiej policji. Już po raz kolejny udowodnił, że poza pracą spełnia się w swojej sportowej pasji. I tym razem jego wysiłek i pot nie poszedł na marne, gdyż jego tężyzna fizyczna pozwoliła mu stanąć na podium zajmując zaszczytne drugie miejsce. Ponadto raciborscy policjanci w czasie imprezy wśród wielu gości prezentowali policyjny radiowóz wraz z wyposażeniem oraz odpowiadali na nurtujące pytania związane ze zmianami przepisów z zakresu ruchu drogowego. Dzieci bawiła także maskotka śląskiej Policji ,,Sznupek”, który brał udział w biegu maskotek, który odbył się w ramach ,,Biegu Małego Powstańca. Jego uczestnikami były licznie zgromadzone dzieci.

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here