„Pawle, powodzenia!” Radny Rycka o wyborze nowego dyrektora OSiR

2
Paweł Rycka i Paweł Król często spotykali się na gruncie organizacji imprez sportowych

Paweł Rycka – opozycyjny radny „Razem dla Raciborza”, były Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Rekreacji i Opieki Społecznej; a przede wszystkim aktywny sportowiec, z optymistyczną ostrożnością wypowiada się na temat dyrektora elekta Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu – Pawła Króla.

– Zwolnienie poprzedniego dyrektora uważam za fatalny błąd obecnie rządzącej ekipy. Skoro jednak już do tego doszło – dla mnie z kompletnie niezrozumiałych powodów – to uważam wybór komisji za dobre posunięcie. Z przyszłym dyrektorem OSiR-u miałem okazję poznać się podczas turnieju siatkarskiego zakładów pracy i służb mundurowych o puchar prezesa COBEX. Paweł to bardzo ciepły człowiek, a przy okazji doskonały organizator, co niejednokrotnie pokazał, choćby zasiadając w fotelu prezesa Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Życzę mu powodzenia w realizacji jego wizji. Wierzę w to, że przedstawiona przez niego koncepcja zarządzania ośrodkiem była najlepsza. Zdaję sobie jednak sprawę jaki ciężar będzie spoczywać teraz na jego barkach. Jedyne co mogę więcej powiedzieć, to: Paweł, powodzenia! – komentuje wybór Pawła Króla na nowego dyrektora raciborskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- reklama -

EnDe

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. „Zwolnienie poprzedniego dyrektora uważam za fatalny błąd obecnie rządzącej ekipy.” Pan Rycka niech uzasadni swoją tezę. Może też wskaże jakieś dobre dokonania poprzedniego dyrektora? Z doniesień medialnych wynika, że to bakterie rządzą w Aquaparku.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here