Turniej strzelecki o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego [ZDJĘCIA]

0
Turniej strzelecki o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego
Wydarzenie odbyło się na strzelnicy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Raciborzu.

W zawodach wzięli udział raciborscy policjanci na czele z kierownictwem komendy, a także przedstawiciele władz i jednostek administracji publicznej.

Czwarta edycja turnieju strzeleckiego o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Raciborzu odbyła się na strzelnicy Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA w Raciborzu.

- reklama -

Na co dzień w Raciborzu funkcjonuje: Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna, Służba Więzienna, Straż Miejska. W strzeleckich zmaganiach udział wzięli także zaproszeni przedstawiciele Sądu Rejonowego w Raciborzu, Urzędu Miasta Raciborza, Starostwa Powiatowego w Raciborzu, Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, Pogotowia Ratunkowego w Raciborzu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. W zawodach swoje umiejętności zaprezentowano w drużynach 3-osobowych, w układzie 2 mężczyzn i jedna kobieta. W turnieju rywalizowali także zaproszeni goście, między innymi włodarze miasta i powiatu oraz komendanci służb mundurowych z terenu Raciborza. Na czele policyjnej delegacji stał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu mł. insp. Krzysztof Żołądek.

turniej strzelecki policja raciborz (16)

Celem turnieju jest przede wszystkim doskonalenie umiejętności strzeleckich, wymiana doświadczeń oraz integracja służb mundurowych, ratowniczych oraz instytucji Miasta Raciborza, a także popularyzacja sportu strzeleckiego.

/fot. KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here