Miasto Racibórz zaprasza wystawców na Jarmark św. Marcelego

0
Jarmark św. Marcelego 2017
Jarmark św. Marcelego 2017

Jarmark odbędzie się w ramach projektu „Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia”.

Miasto Racibórz zaprasza zainteresowanych wystawców do zgłaszania udziału w Jarmarku św. Marcelego. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia” współfinansowanego przez Unię Europejską i Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czechy – Polska. Jarmark odbędzie się w dniach 31 maja–2 czerwca w godz. 10:00–18:00 na rynku/Placu Dominikańskim w Raciborzu.

- reklama -

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 17 maja. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: Urząd Miasta Racibórz, ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz. Formularz i regulamin są dostępne na stronie internetowej raciborz.pl.

jarmark sw marcelego raciborz

Miasto Racibórz oraz Urząd Miasta Ostrawy-Poruby wspólnie rozpoczęły realizację projektu, w ramach którego w latach 2019 i 2020 odbędzie się 6 jarmarków – Jarmarki Wielkanocne, Bożonarodzeniowe oraz jarmarki podczas Dni Raciborza i Babiego Lata w Ostrawie Porubie. Celem jest rozwój i wzmocnienie współpracy między partnerami – Ostrawą-Porubą a Raciborzem. Współpraca ma na celu organizowanie imprez kulturalnych i społecznych, które przybliżą sposób życia sąsiadów, pozwolą pogłębić komunikację między dwoma regionami i przyczyniać się do zmniejszenia barier społecznych i kulturalnych między dwoma narodami.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here