Policjanci będą szkolić raciborskich nauczycieli

Cyberprzestrzeń to nie tylko zabawa i edukacja, to również wiele zagrożeń

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Metodyczno – Edukacyjnym ,,Metis” w ramach kampanii pt. ,,MOJE BEZPIECZNE(?) DZIECKO” realizuje projekt pt. ,,Cyberprzestrzeń – współczesne zagrożenia”

Wzorem lat ubiegłych Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu aktywnie włącza się w realizację powyższej kampanii. -Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego na szkolenie, które odbędzie się w dniu 09 maja 2019 r. w godz. 13:00-15:00 w Domu Kultury ,,Strzecha” w Raciborzu przy ul. Księdza Józefa Londzina 38. Pieczę nad działaniami objął Prezydent Miasta Racibórz Dariusz Polowy – informuje Mirosław Szymański, rzecznik raciborskiej policji

- reklama -

Zdaniem policjantów, celem powyższej inicjatywy jest podniesienie świadomości odbiorców związanej z przedmiotową problematyką, a za ich pośrednictwem dotarcie do szerokiej grupy dzieci naszego powiatu.

W przypadku zainteresowania wymagana jest rejestracja za pośrednictwem strony internetowej ROM-E Metis: https://www.metis.pl w zakładce moje bezpieczne dziecko (z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o uczestnictwie w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń).

EnDe

#KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here