Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zając wiosenny”

0
Laureaci konkursu Wiosenny Zając
Prace do konkursu nadesłano z całej Polski.

Jury wyłoniło laureatów spośród 177 uczestników konkursu.

W konkursie zgłoszono prace z placówek z całej Polski, między innymi z Raciborza, Rybnika, Frydrychowic, Będzina, Łodzi, Trzebini, Jasła, Krakowa, Sanoka czy Wielunia. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10 maja (piątek) o godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

- reklama -

Konkurs Wiosenny Zając

Laureaci: 

Alicja Kowalska, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi op. Bogumiła Mokwińska

Anna Szędzielorz, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie, op. Ewa Lewandowska

Dominika Siegert, Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego w Świętochłowicach, op. Joanna Szewczyk

Emilia Czajkowska, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu, op. Martyna Rejner

Emilia Pielczyk, RCK „Artistika” w Raciborzu op. Gabriela Horny

Gabriela Przybylska, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi op. Bogumiła Mokwińska

Ismena Wutke, Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim
op. Aleksandra Sokalla

Julia Żurek, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy, op. Edyta Pala

Kamila Nowak, Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach op. Małgorzata Humeniuk

Kasia Kocoń, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lubomi, op. Kamil Materzok

Katarzyna Sworst, Osiedlowy Dom Kultury „Gagatek” w Sanoku op. Agata Rygliszyn

Krzysztof Wierzgoń, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Raciborzu op. Dorota Dutkiewicz

Laura Grzegorczyk, Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach, op. Małgorzata Humeniuk

Maja Czajkowska, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi op. Bogumiła Mokwińska

Maja Samaruk, Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu op. Martyna Rejner

Malwina Galewska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie, op. Ewa Lewandowska

Małgorzata Mazgaj, Nowohuckie Centrum Kultury op. Bożena Szuflita

Marta Tomczyk, Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie,
op. Joanna Skrabek

Martyna Adamczyk, Szkoła Podstawowa im „Powstańców Śląskich” w Nędzy op. Sylwia Linek

Mateusz Rygiel, Szkoła Podstawowa nr 31 w Zespole Szkół nr 3 w Rybniku,
op. Marta Matuszewska

Natalia Komor, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy, op. Ewa Skatuła

Oliwia Lasota, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
op. Joanna Dudek

Rodzina Gajewskich z Kuźni Raciborskiej

Rodzina Grabczyńskich z Bieńkowic

Rodzina Kawula z Bieńkowic

Rodzina Waniczek z Bieńkowic

Rodzina Zając z Lubomi

Roksana Nowak, Świetlica w Zabełkowie, op. Marta Nawrocka

Weronika Glenc, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Wodzisławiu Śląskim op. Aleksandra Sokalla

Weronika Pajor, Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi op. Bogumiła Mokwińska

Weronika Słomczyńska, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej op. Kinga Bielec

/MDK Racibórz publ. c/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here