Tragedia w Rybniku. W pożarze zginął mężczyzna [ZDJĘCIA]

0
Około godziny 4.30 dyżurny rybnickiej komendy został powiadomiony o pożarze w budynku przy ulicy Nowej w Rybniku. fot.: pixabay.com - zdj. poglądowe

Dziś nad ranem (14.05) w Rybniku doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Zginął 57-letni mężczyzna.

Rybniccy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło dzisiaj (14.05), około 4.30 w Rybniku przy ulicy Nowej.

- reklama -

W trakcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli w budynku zwłoki 57-letniego mężczyzny. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Około godziny 4.30 dyżurny rybnickiej komendy został powiadomiony o pożarze w budynku przy ulicy Nowej w Rybniku. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. W trakcie gaszenia pożaru strażacy znaleźli w mieszkaniu zwłoki 57-letniego mężczyzny. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci mężczyzny. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Śledczy z Rybnika wyjaśniają teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do pożaru.

EnDe

#KPP Rybnik

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here