Jarmark św. Marcelego w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

Jarmark św. Marcelego
Jarmark św. Marcelego

Jarmark św. Marcelego na raciborskim rynku, koncert „Wielcy Raciborzanie” w Raciborskim Centrum Kultury, Turniej Przyjaźni „Przaja Handballowi” w Arenie Rafako czy charytatywny Moto-Rock-Festyn w Kietrzu – zobacz, co jeszcze zaplanowano na najbliższe dni w regionie.

Od 31 maja do 2 czerwca na rynku w Raciborzu będzie trwał Jarmark św. Marcelego. W jego ramach zaplanowano wystawę rękodzieła i produktów regionalnych, a także występy, koncerty i warsztaty.

- reklama -

Miasto Racibórz oraz Urząd Miasta Ostrawy-Poruby wspólnie rozpoczęły  realizację projektu pn. „Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia” w ramach którego w latach 2019 i 2020 odbędzie się 6 jarmarków – Jarmarki Wielkanocne, Bożonarodzeniowe oraz jarmarki podczas Dni Raciborza i Babiego Lata w Ostrawie Porubie. Celem projektu jest rozwój i wzmocnienie współpracy między partnerami, między Ostrawą-Porubą a Raciborzem. Współpraca ma na celu organizowanie imprez kulturalnych i społecznych, które przybliżą sposób życia sąsiadów, pozwolą pogłębić komunikację między dwoma regionami i przyczyniać się do zmniejszenia barier społecznych i kulturalnych między dwoma narodami.

Jarmark

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ»

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY»

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here