Karina Pacułt zastąpi Ewę Miecznikowską na stanowisku dyrektora SP 4

3
Karina Pacułt została nowym dyrektorem SP4, po odwołaniu Ewy Miecznikowskiej

Prezydent Raciborza Dariusz Polowy 4 czerwca 2019 r. odwołał z funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 panią Ewę Miecznikowską. 5 czerwca powierzył pełnienie obowiązków dyrektora SP 4 pani Karinie Pacułt.

Wśród argumentów za odwołaniem dyrektor SP4 znalazły się: nieprawidłowe zarządzanie środkami finansowymi szkoły, szereg skarg na pracę dyrektora i narastający w placówce konflikt miedzy nauczycielami, a dyrektorem. Kurator Oświaty pozytywnie zaopiniował odwołanie Pani Ewy Miecznikowskiej z funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 4 w Raciborzu.

- reklama -

Prawo oświatowe stanowi, że do czasu przeprowadzenia konkursu na dyrektora szkoły organ prowadzący szkołę może powierzyć pełnienie obowiązków dyrektora nauczycielowi. Powierzenie obowiązków nie może przekraczać okresu 10 miesięcy. Na tej podstawie prezydent Dariusz Polowy powołał na dyrektora SP 4 panią Karinę Pacułt.

EnDe

#UM Racibórz

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. jest to osoba nienadająca się na dyrektora.nauczyciele gimnazjum robili z nią co chcieli ,była słabą osobowością .pracowita.szkoda kobiety.jakby była inteligentna to nie przyjęła by tego stanowiska.ale z inteligencją u nauczycieli gimnazjum kiepsko.

  2. Nie kompetętna była obecna p. dyrektor. SP4 kontra G1. Nie ta liga. Najlepszege Gimnazjum z najgorszą podstawówką
    , wynik wiadomy. Karma ….???

  3. Aby pisać artykuł, należy znać j. Polski i znać jego odmianę przez przypadki odmianę nazwisk. Autorzy na ….. Trzeba się było uczyć, a nie szkołę rzuć kamieniami ????

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here