Kamila Kruczek na Ogólnopolskim Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych [ZDJĘCIA]

0
Kamila Kruczek wyróżnienie
Kamila Kruczek zaprezentowała pracę dyplomową z fotografii artystycznej. Fot.Gabriela Habrom-Rokosz

Kamila jest tegoroczną absolwentką raciborskiego Liceum Plastycznego działającego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Kamila Kruczek zdobyła wyróżnienie podczas XIV Ogólnopolskiego Biennale Wyróżnionych Prac Dyplomowych makroregionu południowo-zachodniego w Zespole Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie. Biennale organizowane jest w czerwcu przez Centrum Edukacji Artystycznej przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie i zostało połączone z seminarium oraz konferencją dyrektorów. Kamila Kruczek zaprezentowała pracę dyplomową z fotografii artystycznej, wykonaną pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz, która również zdobyła wyróżnienie jako promotor.

- reklama -

Kamila kruczek wyróznienie

Komisja doceniła zwłaszcza to, że praca dyplomowa została zrealizowana w technikach szlachetnych, które są dziś postrzegane jako unikatowe, a zarazem innowacyjne. Taka realizacja dyplomu była możliwa z uwagi na to, że raciborska szkoła dysponuje profesjonalnym laboratorium fotograficznym umożliwiającym wykonywanie prac w technikach szlachetnych w procesie srebrowym.

 

/fot. Gabriela Habrom-Rokosz, Marek Rokosz, publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here