Złodzieje z Czech w rękach krzyżanowickich policjantów [ZDJĘCIA]

Zatrzymani to obywatele Czech w wieku 18 i 29 lat, którzy trafili do policyjnego aresztu

Policjanci z Krzyżanowic zatrzymali dwóch obywateli Czech, którzy dokonali kradzieży roweru.

Do przestępstwa doszło w dniu 13 czerwca br. około godziny 8 : 20 w Chałupkach przy ulicy Kwiatowej. Wówczas dwaj sprawcy weszli na teren prywatnej posesji, z której zabrali rower wartości około 2 tysięcy złotych. Czujny sąsiad, będąc świadkiem zdarzenia zareagował i powiadomił krzyżanowickich policjantów.
Mundurowi natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie przystąpili do akcji, której efektem było w ciągu kilkudziesięciu minut zatrzymanie na terenie Chałupek dwóch mężczyzn związanych z kradzieżą.

- reklama -

Zatrzymani to obywatele Czech w wieku 18 i 29 lat, którzy trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni od śledczych usłyszeli już zarzuty kradzieży za co grozi im nawet 5 lat więzienia. Rower został odzyskany przez poszkodowanego, który powiadomiony przez sąsiada o stracie zaangażował się w jego poszukiwania.

Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu insp. Łukasz Krebs na ręce świadka za wzorową i godną naśladowania postawę składa serdeczne podziękowania za przekazaną informację dzięki, której krzyżanowiccy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży. Wyrażając jednocześnie podziw dla odwagi i tego, że nie pozostał obojętny i zareagował. Prawidłowa reakcja zgłaszającego przyczyniła się nie tylko do zatrzymania złodziejów, ale pomogła w odzyskaniu skradzionego roweru.

EnDe

#KPP Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here