Siatkarze z Wodzisławia Śl. mistrzami województwa śląskiego

Siatkówka plażowa Wodzisław Sląski
Mistrzowie województwa śląskiego w siatkówce plażowej

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim w składzie Adrian Gardyan i Dawid Szafranek broniła tytułu mistrzów województwa śląskiego w siatkówce plażowej podczas zawodów w Dąbrowie Górniczej.

Zawody były rozgrywane systemem brazylijskim na boiskach Centrum Sportów Wodnych i Lądowych przy ul. Letniej. W pierwszym meczu Adrian z Dawidem zmierzyli się z reprezentacją Będzina, dzięki bardzo dobrej grze zawodnicy z Wodzisławia Śląskiego pewnie wygrali 2:0. Drugi pojedynek siatkarze stoczyli z parą z Piekar Śląskich, których również pokonali 2:0.

- reklama -

Siatkówka plażowa

Stawką kolejnego pojedynku był już awans do najlepszej czwórki turnieju. Po przeciwnej stronie siatki stanęli zawodnicy z Raciborza. Mimo niesamowitego upału oraz pierwszych oznakach zmęczenia, Adrian z Dawidem nie dali szans rywalom, wygrywając 2:0. W półfinale dwójka z ZST zmierzyła się z zawodnikami z Czechowic-Dziedzic i w tym pojedynku górą okazała się reprezentacja z Wodzisławia Śląskiego. Opiekunem drużyny był Krzysztof Szczepanek.

Siatkówka plażowa

/materiał nadesłany publ. c/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here