Dariusz Bugla naruszył prawo, działał na szkodę SOFT-IB Ireneusz Burek

Dariusz Bugla przyznaje, że we współpracy z Mariusz Zub-Boszczoń działał na szkodę firmy SOFT-IB Ireneusz Burek, naruszając ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Przeprasza klientów SOFT-IB.

OŚWIADCZENIE:

- reklama -

„Ja Dariusz Bugla niniejszym oświadczam, iż dopuściłem się czynu nieuczciwej konkurencji polegającego na wykorzystaniu bazy klientów pana Ireneusza Burka, prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą SOFT-IB Ireneusz Burek, która stanowi tajemnicę jego przedsiębiorstwa, a którzy to klienci zostali mi wskazani przez byłego pracownika pana Ireneusza Burka, pana Mariusza Zub-Boszczoń.

Ponadto oświadczam, iż w okresie 2016 roku do 2018 roku u pozyskanych w ten sposób klientów Ireneusza Burka dokonywałem sprzedaży urządzeń fiskalnych i niefiskalnych, a także świadczyłem usługi serwisu fiskalnego, serwisu oprogramowania oraz serwisu urządzeń niefiskalnych przez co naraziłem pana Ireneusza Burka na poniesienie szkody.

Za powyższe działania pragnę serdecznie przeprosić zarówno pana Ireneusza Burka jak i wszystkich jego klientów.”

Oświadczenie to zostało złożone w związku z zawartą ugodą sądową w dniu 9 maja 2019 roku (ogłoszenie płatne).  Sygn. Akt X GC/360/18

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj