LKS Tworków klubem partnerskim Cracovii [ZDJĘCIA]

0
LKS Tworków będzie współpracował z Cracovią
LKS Tworków będzie współpracował z Cracovią

Akademia Mistrzów Cracovia umożliwi trenerom grup młodzieżowych m.in. nieodpłatne uczestnictwa w organizowanych przez siebie zajęciach szkoleniowych, stażach oraz kursach.

5 lipca prezes LKS-u Tworków Daniel Huptaś wraz z koordynatorem drużyn młodzieżowych Piotrem Muchą wybrał się do Krakowa w celu podpisania współpracy z klubem MKS Cracovia SSA. LKS Tworków stał się klubem partnerskim AM Cracovia w zakresie drużyn młodzieżowych w ramach Akademia Mistrzów Cracovia prowadzonej przez MKS Cracovia SSA.

- reklama -

AMC umożliwi trenerom grup młodzieżowych klubu partnerskiego nieodpłatne uczestnictwa w organizowanych przez siebie zajęciach szkoleniowych, stażach oraz kursach, a także dostęp do materiałów szkoleniowych w zakresie szkolenia grup młodzieżowych. Ci zawodnicy, którzy będą wykazywać się najlepszymi predyspozycjami z każdego rocznika, będą mogli się sprawdzić na wielkich turniejach, w których uczestniczy Cracovia w Europie, jak i na tych mniejszych organizowanych w Polsce. Młodzi piłkarze będą mogli też bezpłatnie oglądać mecze Cracovii na stadionie w Krakowie.

fot. LKS Tworków
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here