Celowe zanieczyszczanie basenu w Oborze? Policja zbada sprawę

0
Basen Obora fot. Anna Łapka
Basen Obora. Fot. arch. red.

Trzeci incydent zanieczyszczenia niecki basenowej w Oborze skończył się podjęciem konkretnych kroków prawnych.  Policja i sąd zbada, kto celowo działa na szkodę OSiR-u. 

W ostatnim czasie kąpielisko w Oborze było trzy razy zamykane z powodu zanieczyszczenia niecki basenowej. Ostatnio do incydentu doszło 12 sierpnia. Basen jest już otwarty, jednak wszystko wskazuje na to, że zanieczyszczanie to celowe działania na szkodę OSiR-u. Aby to zweryfikować podjęto kroki prawne. Sprawę zbada policja oraz sąd, którym przekazano już nagrania z monitoringu na basenie.

- reklama -

– UWAGA !!! WAŻNY KOMUNIKAT !!! W związku z ostatnimi zdarzeniami na kąpielisku „Obora” (zanieczyszczenie niecek basenowych) informujemy iż zostały podjęte kroki prawne i obecnie sprawą zajmować się będzie policja oraz sąd, którym udostępnione zostało nagranie monitoringu. Została wprowadzona stała procedura każdorazowego informowania organów ścigania, o tego typu czynach. Ustalony sprawca wykroczenia zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej !!! – napisano w komunikacie OSiR-u.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here