
7 sierpnia zaginiony 33-latek oddalił się z miejsca zamieszkania swoim samochodem marki Fiat Stilo i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rydułtowach bądź Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.
RYSOPIS: wzrost 180cm, średniej budowy ciała, włosy ciemne-szatyn, oczy zielone.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: tatuaż na prawym przedramieniu w postaci słuchawek i kostek do gry.
Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu (32) 453 72 55, (32)453 72 66 bądź Komisariatem Policji w Rydułtowach pod nr tel. (32) 412 58 10. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112
/KPP Wodzisław Śląski publ. c/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)






![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






