30-letni złodziej zatrzymany przez policjantów z Kuźni Raciborskiej

0
Kuźnia Raciborska zatrzymanie

W poniedziałek 2 września br. kuźniańscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło w dniu 2 września br. w godzinach popołudniowych w miejscowości Rudy przy ulicy Kozielskiej.

Wówczas sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, z którego dokonał kradzieży pieniędzy oraz jednej butelki alkoholu. Straty poszkodowana wyceniła na kwotę około 800 złotych.

- reklama -

Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie osoby związanej z przestępstwem. Ustalenia kuźniańskich stróży prawa pozwoliły już w kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu na terenie Rud zatrzymać osobę związaną z przestępstwem. Złodziejem okazał się być 30-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie od śledczych usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Ponadto kryminalnym udało się prawie w całości odzyskać skradzione pieniądze. Teraz 30-letniemu złodziejowi grozi nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

Zatrzymanie złodzieja

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here