Piknik modelarski w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

Piknik modelarski w Raciborzu, Bieg Profilaktyczny w Krzanowicach, obchody 25-lecia odbudowy pomnika poety Josepha von Eichendorffa czy Mistrzostwa Raciborza w Kajakarstwie – zobacz, co jeszcze przygotowano na ten weekend.

8 września o godz. 10:00 Raciborskie Stowarzyszenie Skrzydlaty Racibórz zaprasza na XII Raciborski Piknik Modelarski, który odbędzie się na wałach przeciwpowodziowych wzdłuż ul. Drzewieckiego w dzielnicy Obora. Wsparcie miasta, powiatu, lokalnych firm oraz dwunastoletnie doświadczenie zaowocowało tym, iż jest to obecnie jedna z największych tego typu imprez w Polsce.

- reklama -

Jak co roku można będzie zobaczyć setki modeli latających, efektowne pokazy pilotażu i bitwę powietrzną z pokazem pirotechnicznym. Zaplanowano też mnóstwo innych atrakcji.

Gościem specjalnym będzie kapitan Dariusz Kulik, który prowadzi bardzo popularny w internecie kanał o tematyce lotniczej „Turbulencja”, w którym wyjaśnia wiele zagadnień związanych z lotnictwem. Podczas nagrywania pierwszego filmu o raciborskich modelarzach sam zaraził się tą pasją i kiedy tylko czas mu na to pozwala, aktywnie spędza czas na raciborskim lotnisku modelarskim.

Raciborscy modelarze ze stowarzyszenia „Skrzydlaty Racibórz” są dumni, mając w swoich szeregach kapitana Airbusa A320, wzajemna wymiana doświadczeń sprzyja rozwojowi pasji, jaką jest latanie.

piknik modelarski raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ»

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY»

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here