Fun z EasyRun w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0
Fun z EasyRun 2018

Bieg Fun z EasyRun 24nonstop w Raciborzu, spektakl „Berek, czyli upiór w moherze 2” w Raciborskim Centrum Kultury, koncert uczniów i absolwentów PSM z Raciborza i Rybnika w kościele pw. św. Jana Chrzciciela czy Dzień Ziemniaka w Kuźni Raciborskiej – zobacz, co jeszcze przygotowano na najbliższe dni.

21 i 22 września w Raciborzu odbędzie się wydarzenie pod nazwą Fun z EasyRun 24nonstop, czyli 24-godzinny bieg. W tym roku istnieje także możliwość uczestnictwa dla osób uprawiających nordic walking. Start o godz. 15:00 na stadionie miejskim w Raciborzu, zakończenie o godz. 14:59 w niedzielę. Wedy nastąpi dekoracja najlepszych zawodników. Współorganizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a patronat zapewnił prezydent miasta Racibórz.

- reklama -

Stowarzyszenie EasyRun Racibórz zaprasza wszystkich aktywnych ludzi do wspólnej zabawy polegającej na ustanowieniu własnego rekordu w ilości przebiegniętych (lub przechodzonych) kilometrów w przeciągu dwudziestu czterech godzin. Minimalny dystans do pokonania to tylko 2350 metrów, czyli jedno okrążenie. Rekordziści w zeszłym roku przebiegli prawie 200 kilometrów.

– Trasa jest pięknie położona. Zaczynamy bieg na bieżni stadionu miejskiego, tam też będzie znajdowało się biuro zawodów. Wybiegając z OSiR-u w prawo ulicą Zamkową, mijamy browar i Zamek Piastowski, potem bulwarami nadodrzańskimi dobiegamy do ul. Brzozowej i skręcamy w prawo, następnie na ul. Zamkowej mijamy H2Ostróg i wbiegamy na stadion. W takim otoczeniu bieganie naprawdę jest samą przyjemnością. W zeszłym roku w naszej imprezie brały udział całe rodziny, a najmłodszy zawodnik siedział jeszcze w wózku dziecięcym. Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy lubią wyzwania, potrafią bawić się aktywnie i chcą spędzić w fajnym towarzystwie weekend na sportowo 21 i 22 września na Stadion Miejski w Raciborzu na Fun z EasyRun 24Nonstop. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pamiątkowy medal, certyfikat ukończenia biegu oraz poczęstunek niespodziankę. Będziemy na Was czekać – zachęca EasyRun.

Zapisy na stronie datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4884.

fun z easy run raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ»

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY»

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here