Śmiertelne pobicie w Raciborzu. Podejrzany trafił do aresztu

0
Śmiertelne pobicie

Do zdarzenia doszło pomiędzy 16 a 17 września br. w Raciborzu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, 46-letni podejrzany uderzył rękoma w głowę 35-letnią kobietę, powodując ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, co spowodowało śmierć pokrzywdzonej na skutek doznanych obrażeń.

Na wniosek policjantów i prokuratora, Sąd Rejonowy w Raciborzu tymczasowo aresztował na trzy miesiące mężczyznę, który podejrzany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 35-letniej kobiety, która na skutek doznanych obrażeń zmarła. Aresztowany to 46-letni mężczyzna. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet 25 lat więzienia lub nawet dożywotniego pobytu w więzieniu.

- reklama -

Do zdarzenia doszło w okresie pomiędzy 16 -17 września br. w Raciborzu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, 46-letni podejrzany uderzył rękoma w głowę 35-letnią kobietę, powodując ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, co spowodowało śmierć pokrzywdzonej na skutek doznanych obrażeń. Kryminalni bardzo szybko wytypowali i zatrzymali w dniu 18 września br. na terenie Raciborza osobę związaną z przestępstwem. Podejrzanym okazał się być 46-letni mężczyzna. Sąd Rejonowy w Raciborzu w piątek 20 września br. zastosował wobec zatrzymanego przez policjantów mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, gdzie będzie oczekiwał na proces. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Raciborzu. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet 25 lat więzienia lub nawet dożywotniego pobytu w więzieniu.

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here