Jechała pod wpływem narkotyków z rozbitą szybą i bez lusterka

Rybnik zatrzymanie
29-latka kierowała pod wpływem środków odurzających

Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, że ulicą Wodzisławską porusza się kierowca, który jedzie zygzakiem. Ponadto samochód ma rozbitą tylną szybę i nie ma zewnętrznego lusterka.

Dzięki właściwej reakcji świadka, policjanci z wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy zatrzymali 29-latkę, która kierowała pod wpływem środków odurzających, a także posiadała przy sobie substancje zabronione. Mężczyzna zauważył,że kierująca volkswagenem golfem jedzie od krawędzi do krawędzi jezdni, a także poinformował, że w samochodzie jest rozbita tylna szyba i brakuje zewnętrznego lusterka. Ponadto w trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mieszkanka Rybnika jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości.

- reklama -

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, że ulicą Wodzisławską porusza się kierowca, który jedzie od krawędzi do krawędzi jezdni. Ponadto samochód ma rozbitą tylną szybę i nie ma zewnętrznego lusterka. Na szczęście, już chwilę po zgłoszeniu, niedopowiedziana kierująca została zatrzymana przez patrol z rybnickiej drogówki. Kobieta została sprawdzona alkomatem, który wykazał, że jest ona trzeźwa. Inny był już pomiar testerem na narkotyki, który jednoznacznie wskazał, że 29-latka kierowała pod wpływem środków odurzających. Ponadto rybniczanka posiadała przy sobie substancje zabronione, a także wagę elektroniczną i lufki szklane. W trakcie sprawdzenia w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że mieszkanka Rybnika jest poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. W efekcie kobieta trafił do Aresztu Śledczego w Katowicach.

Rybnik zatrzymanie
Rybniczanka posiadała przy sobie substancje zabronione, a także wagę elektroniczną i lufki szklane.

/KMP Rybnik publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here