Nowy rozkład jazdy miejskich autobusów

17
Pk
Fot. UM Racibórz

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. przedstawia rozkład jazdy linii komunikacyjnych dla miasta Raciborza, który powstał po konsultacjach z mieszkańcami, radnymi i władzami naszego miasta.

Opracowany rozkład jazdy zostanie wprowadzony z dniem 30 września 2019 roku.

- reklama -

Jednocześnie informujemy, że do końca roku, po otrzymaniu stosownych zezwoleń ze Starostwa Powiatowego i Urzędu Marszałkowskiego, rozkład zostanie uzupełniony o pozostałe, rozpatrzone pozytywnie wnioski mieszkańców.

Rozkład jazdy w dni robocze – zobacz tutaj

Rozkład jazdy w soboty – zobacz tutaj

Rozkład jazdy w niedziele i święta – zobacz tutaj

/PK Racibórz publ. c/

- reklama -

17 KOMENTARZE

  1. DOBRE LINIE LIKWIDUJĄ Z KTORYCH PASAZEROWIE SA ZADOWOLENI TO TYLKO PK RACEK NO CUZ NIECH SOBIE KURSUJĄ PO RACKU BEZ PASAŻERÓW JAK TAK CHCĄ.

  2. Co za hipokryzja że rozkład jest skonsultowany z mieszkańcami. Może i konsultowano, ale zignorowano ich wnioski. Jednym słowem komunikacja miejska w Raciborzu upadła. Odpuszczono dowóz ludzi do pracy i z pracy, chyba że komuś akurat przypadkiem spasuje na jedną zmianę. Reszta dla uczniów i emerytów mających dużo czasu na czekanie i wożenie się. Wieczorem miasto idzie spać przed kurami. A w dni wolne rozkład to kompletna porażka. Taka komunikacja chyba tylko dla utrzymania samego siebie.

  3. Wciąż z nas żarty robią i najczęściej trzeba z buta zasuwac, albo taryfę wołać. Władze miasta i prezes PK chyba dążą do likwidacji komunikacji miejskiej.

  4. W sobotę z dzielnicy do pracy sie nie dojedzie poza tym była bardzo dobra linia 11 relacji Sudoł widok przez ocice można było dojechać na Jeruzalem czy do galerii Achan to zabrali a nie ja ka 19 dali która jedzie Starowiejska marjanska kierunek Marklowice nikomu potrzebna z dzielnicy Sudoł, Studzienna badziewie zrobione kąpletne Przedtem na 8 można było dojechać do pracy jak ktoś pracuje w fryzjerstwo a teraz nawet na 8 się nie dojedzie .podziękowania dla prezesa pk.

  5. Zignorowano wnioski i meile pasażerskie jak zawsze zrobili pod siebie a pasażer niech sobie dojedzie jak chce a jak nie to niech sobie chulajnoge kopi Tak powiedziane przez jedną kierowczyni autobusu.

  6. Pozostawić dotychczasowy rozklad jazdy 11 w Nowym nie można dostać się z OCIC do SUDOŁ komu to znowu przeszkadzało tylko uprzykszac ludziom przemieszczanie się z dzielnicy do dzielnicy .

  7. Porażka całkowita linia A Rameta odjazd 14 04 autobus podjeżdża 14 .09 to co na rozkładzie wogule nie sprawdza się w rzeczywistości. Brawo pk.

  8. Nie odbierają telefonów specjalnie nie można się dodzwonić prośby o stary rozklad jak najszybciej albo czebabedzie do prezydenta petycje złożyć..

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here