Nowy rozkład jazdy miejskich autobusów

17
Pk
Fot. UM Racibórz

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. przedstawia rozkład jazdy linii komunikacyjnych dla miasta Raciborza, który powstał po konsultacjach z mieszkańcami, radnymi i władzami naszego miasta.

Opracowany rozkład jazdy zostanie wprowadzony z dniem 30 września 2019 roku.

- reklama -

Jednocześnie informujemy, że do końca roku, po otrzymaniu stosownych zezwoleń ze Starostwa Powiatowego i Urzędu Marszałkowskiego, rozkład zostanie uzupełniony o pozostałe, rozpatrzone pozytywnie wnioski mieszkańców.

Rozkład jazdy w dni robocze – zobacz tutaj

Rozkład jazdy w soboty – zobacz tutaj

Rozkład jazdy w niedziele i święta – zobacz tutaj

/PK Racibórz publ. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

17 KOMENTARZE

 1. Pasazer

  Wszystkie prośby pasażerskie odrzucili i tak zrobili jak im pasuje pasażer się w Raciborzu nie liczy .

 2. Gość

  Najgorsza komunikacją miejska to pk Racibórz nieliczaca się z prośbą pasażerów.

 3. Gość

  DOBRE LINIE LIKWIDUJĄ Z KTORYCH PASAZEROWIE SA ZADOWOLENI TO TYLKO PK RACEK NO CUZ NIECH SOBIE KURSUJĄ PO RACKU BEZ PASAŻERÓW JAK TAK CHCĄ.

 4. Pasażer były

  Co za hipokryzja że rozkład jest skonsultowany z mieszkańcami. Może i konsultowano, ale zignorowano ich wnioski. Jednym słowem komunikacja miejska w Raciborzu upadła. Odpuszczono dowóz ludzi do pracy i z pracy, chyba że komuś akurat przypadkiem spasuje na jedną zmianę. Reszta dla uczniów i emerytów mających dużo czasu na czekanie i wożenie się. Wieczorem miasto idzie spać przed kurami. A w dni wolne rozkład to kompletna porażka. Taka komunikacja chyba tylko dla utrzymania samego siebie.

 5. rack

  Wciąż z nas żarty robią i najczęściej trzeba z buta zasuwac, albo taryfę wołać. Władze miasta i prezes PK chyba dążą do likwidacji komunikacji miejskiej.

 6. Anonim

  Łykendowy rozklad to dopiero porażka.

 7. Pasazerka

  W sobotę z dzielnicy do pracy sie nie dojedzie poza tym była bardzo dobra linia 11 relacji Sudoł widok przez ocice można było dojechać na Jeruzalem czy do galerii Achan to zabrali a nie ja ka 19 dali która jedzie Starowiejska marjanska kierunek Marklowice nikomu potrzebna z dzielnicy Sudoł, Studzienna badziewie zrobione kąpletne Przedtem na 8 można było dojechać do pracy jak ktoś pracuje w fryzjerstwo a teraz nawet na 8 się nie dojedzie .podziękowania dla prezesa pk.

 8. Anonim

  Zignorowano wnioski i meile pasażerskie jak zawsze zrobili pod siebie a pasażer niech sobie dojedzie jak chce a jak nie to niech sobie chulajnoge kopi Tak powiedziane przez jedną kierowczyni autobusu.

 9. Gość

  Nie zależy im na pasazerach wogule może redakcja by się wstawila o uwzględnienie wniosków i wniosków mailowych od pasażerów.

 10. Anonim

  Pk tylko uprzyksza życie ludziom w Raciborzu i tyle .

 11. Anonim

  Pozostawić dotychczasowy rozklad jazdy 11 w Nowym nie można dostać się z OCIC do SUDOŁ komu to znowu przeszkadzało tylko uprzykszac ludziom przemieszczanie się z dzielnicy do dzielnicy .

 12. Były

  Oni to mają gdzieś. Pasażer się nie liczy.Zenada i tyle.

 13. Pasazerka

  Porażka całkowita linia A Rameta odjazd 14 04 autobus podjeżdża 14 .09 to co na rozkładzie wogule nie sprawdza się w rzeczywistości. Brawo pk.

 14. Anonim

  Nie odbierają telefonów specjalnie nie można się dodzwonić prośby o stary rozklad jak najszybciej albo czebabedzie do prezydenta petycje złożyć..

 15. Były

  ZADAMY STAREGO ROZKLADU JAZDY TEN JEST NAJGORSZY Z WSZYSTKICH JAKIE BYŁY. NATYCHMIASTOWO.

 16. Anonim

  Pk jest już przeklete przez ludzi NAJGORSZY rozklad jazdy jaki Kiedy był wszyscy chcą STAREGO rozkladu natychmiastowo.

 17. Racka

  PIS jeszcze nic dobrego nie zrobił. Tylko rozdawnictwo. Niszczą wszystko, co można zniszczyć.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here