Szkolna Akademia Sukcesu w Szkole Specjalnej

ZSS AS – Szkolna Akademia Sukcesu
AS – Szkolna Akademia Sukcesu

Rozpoczął się czwarty etap projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu”, w którym to kolejni uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych, specjalistycznych zajęciach pozalekcyjnych.

Celem projektu jest zapewnienie warunków do wyrównywania szans edukacyjnych uczniów i podniesienie ich zdolności. W ofercie zajęć projektowych w tym etapie znajdziemy m.in. terapię relaksacyjną, biofeedback, krawiectwo, doradztwo zawodowe, logopedię, dogoterapię, terapię Snoezelen, zajęcia Integracji Sensorycznej i zajęcia „ Z komputerem za pan brat”. Nowością, która pojawiła się w tym etapie projektu jest cukiernictwo. Uczniowie na tych zajęciach będą zdobędą umiejętność przygotowywania ciast, ciasteczek, kremów i różnego rodzaju mas.

- reklama -

„AS – Szkolna Akademia Sukcesu” uzyskał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 ( Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Priorytetu XI – Wzmocnienie potencjału edukacyjnego dla działania: 11.1. Ograniczenie przedwczesnego kończenia nauki szkolnej oraz zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości edukacji elementarnej, kształcenia podstawowego i średniego dla poddziałania: 11.1.4. Poprawa efektywności kształcenia ogólnego. Okres realizacji projektu 02.01.2018r. – 31.12.2019r.

Postępy w realizacji projektu „AS – Szkolna Akademia Sukcesu” można śledzić na stronie internetowej szkoły: www.e-zssraciborz.pl i facebooku.

/ZSS publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj