Raciborska biblioteka ogłasza Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

0

Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać ilustrację, pracę komputerową, kukiełkę lub pacynkę tematycznie związaną z bohaterami książek o tematyce przygodowej.

Co łączy Bolka i Lolka, Pippi Pończoszankę, Lassego i Maję, Marka Piegusa czy Sherlocka Holmesa? Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Hej, przygodo!”. Organizator czeka na prace do 8 listopada.

- reklama -

Przedmiotem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Hej, przygodo!” jest wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki tematycznie związanej z bohaterami książek o tematyce przygodowej. Podpowiedzią przy wyborze odpowiedniej literatury może być lista lektur dostępna na stronie konkursu: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2054-ogolnopolski-konkurs-plastyczny—–hej–przygodo—-.html. Tu też osoby zainteresowane znajdą szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszenia.

Prace przyjmowane są do 8 listopada w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy Kasprowicza 12, filiach bibliotecznych oraz w bibliotekach powiatu raciborskiego. Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród nastąpi 28 listopada o godz. 16:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

hej przygodo konkurs

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here