„Kultura akademicka” w prezencie od raciborskiej biblioteki

Książki
Książki

Książkę „Kultura akademicka. Koniec utopii?” prof. Łukasza Sułkowskiego można wypożyczyć za darmo, bez wychodzenia z domu.

Na początek roku akademickiego Ibuk Libra i raciborska biblioteka mają dla wszystkich studentów, ale nie tylko, prezent – darmowy dostęp do książki elektronicznej „Kultura akademicka. Koniec utopii?” prof. Łukasza Sułkowskiego. Ten i pozostałe 2092 e-booki można wypożyczyć za darmo, bez wychodzenia z domu.

- reklama -

Prof. Łukasz Sułkowski od lat obserwuje i analizuje kluczowe zmiany w zarządzaniu uczelnią. W swojej książce krok po kroku analizuje istotne obszary wpływające na całą społeczność akademicką, od studentów, przez naukowców, po administrację rozwijającą kierunki zmian systemowych. Książka, choć ukazała się przed wprowadzeniem tzw. Ustawy 2.0, wciąż w interesujący sposób pokazuje wyzwania, przed którymi stoją uczelnie.

Aby wypożyczyć książkę, konieczny jest jedynie dostęp do Internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu. Książka dostępna jest jako prezent do 31 października. Dla niezdecydowanych i tych, którzy obawiają się, że Ibuk Libra jest platformą skomplikowaną, biblioteka poleca filmiki instruktażowe:

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here