Znęcał się nad kotem, po czym wyrzucił go przez okno

Wyrzucił kota przez okno

Mężczyzna podczas domowej awantury znęcał się nad kotem. Kilka razy uderzył zwierzęciem o blat stołu, a następnie wyrzucił je z drugiego piętra przez okno.

Około godziny 00:20 z soboty na niedzielę raciborscy policjanci zostali wezwani na interwencję na ulicę Spółdzielczą w Raciborzu, gdzie według zgłoszenia miała mieć miejsce awantura. Na miejscu z relacji zgłaszającej mundurowi dowiedzieli się, że jej obecny na miejscu partner groził pobiciem jej 19-letniemu synowi. Agresja i okrucieństwo 31-latka skumulowały się ostatecznie na kocie, którym kilka razy uderzył o blat stołu, a następnie wyrzucił go z drugiego piętra przez okno. Policjanci odnaleźli ranne zwierzę i zabrali do lecznicy weterynaryjnej, gdzie udzielono mu pomocy. Natomiast oprawca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

- reklama -

W poniedziałek 7 października br. 31-letni podejrzany usłyszał zarzuty, a prokurator na wniosek raciborskich śledczych zastosował w stosunku do niego dozór policyjny. Mężczyzna będzie też odpowiadał za groźby kierowane do 19-letniego syna swojej partnerki życiowej. Grozi mu do 5 lat pobytu w więzieniu.

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here