Justyna Święty-Ersetic dziś (8.10) spotka się z fanami

0
Justyna Święty-Ersetic
Halowa Mistrzyni Europy w biegu sztafetowym 4×400 metrów odebrała gratulacje m.in. od starosty raciborskiego Grzegorza Swobody i prezydenta Dariusza Polowego 8 marca 2019 r. Fot. KP

Srebrna medalistka Mistrzostw Świata Justyna Święty-Ersetic wraca do Raciborza. 8 października spotka się z fanami.

W niedzielę sztafeta kobiet 4×400 m zdobyła srebro mistrzostw świata w Doha. Raciborzanka wraz z Igą Baumgart-Witan, Patrycją Wyciszkiewicz i Małgorzatą Hołub-Kowalik w finale poprawiła rekord Polski, uzyskując czas 3.21,89, co dało sztafecie drugie miejsce. Polki ustąpiły tylko reprezentacji USA (3.18,92), trzecie miejsce po dyskwalifikacji Jamajki przyznano Wielkiej Brytanii. – Tak się biega w Raciborzu – powiedział komentujący zawody Przemysław Babiarz, kiedy Justyna Święty-Ersetic, biegnąca tradycyjnie na ostatniej zmianie, zbliżała się do mety.

- reklama -

Teraz Justyna wraca do domu i spotka się ze swoimi fanami. Wydarzenie zaplanowano na wtorek 8 października na Zamku Piastowskim. – Niepowtarzalna okazja na spotkanie z Justyną Święty – Ersetic srebrną medalistką Mistrzostw Świata, we wtorek 8 października o godz. 13.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu – zachęcają organizatorzy.

/red./

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here