22-latek z marihuaną zatrzymany w Rudyszwałdzie

4
Zatrzymanie w gminie Krzyżanowice

Krzyżanowiccy policjanci zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie susz marihuany. Do zatrzymania doszło 9 października około godz. 11:50 w Rudyszwałdzie (gmina Krzyżanowice) przy ulicy Głównej.

I tym razem intuicja krzyżanowickich stróży prawa nie zawiodła, pozwoliła zatrzymać młodego człowieka z narkotykami. Policjanci w trakcie legitymowania młodego mężczyzny zauważyli, że wykazuje objawy zdenerwowania, co wskazywało, iż ma coś na sumieniu. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania, którego efektem było ujawnienie przy 22-letnim mieszkańcu powiatu raciborskiego suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków i trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu nawet 3-letni pobytu we więzieniu.

- reklama -

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Całe szczęście, że zniszczyli temu młodemu człowiekowi życie, bo chciał się odstresować wieczorem. Brawa dla policji oraz polityków!

  2. Naparawde nie macie czym innym się pochwalić… zniszczyli mu życie za kawałek roślinki … zastanówcie się co piszecie następnym razem bo to wstyd dla niezależnego dziennikarstwa

  3. Brawo. Jednego przestepce mniej, niebezpieczenstwo zazegnane. Nie napisaliscie ile mial, wiec zapewne sladowe ilosci bo inaczej byscie sie chwalili. Super, ze macie wykrywalnosc 371830

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here