„Biblioteka bez barier” w Raciborzu [ZDJĘCIA]

0
"Biblioteka bez barier" w Raciborzu

Ruszył projekt „Biblioteka bez barier”. Uczestnicy spotkali się już z dietetykiem i wzięli udział w twórczych warsztatach integrujących. A to dopiero początek projektu raciborskiej biblioteki.

Pierwszym działaniem w ramach projektu „Biblioteka bez barier” były warsztaty ze specjalistką do spraw żywienia z zakresu dietetyki klinicznej Magdaleną Kopel, która przeprowadziła z seniorkami trening świadomego apetytu. Teraz, po interesującym wykładzie i cennych praktycznych wskazówkach, uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji.

- reklama -

Zaktywizowane i zachęcone panie dzień później wzięły udział także z warsztatach integrujących. Inspiracją była popularna i lubiana technika ręcznego tworzenia i dekorowania – cardmaking. Uczestniczki projektu wykonały wspaniałe kartki okolicznościowe.

A co w najbliższym czasie? Wszyscy, którzy zgłoszą się do udziału w projekcie, mogą liczyć m.in. na kontynuację warsztatów i konsultacji z dietetykiem, spotkania z fizjoterapeutą, trening umiejętności społecznych czy trening pamięci.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w projekcie „Biblioteka bez barier” można znaleźć na stronie biblrac.pl/pl/site/index/347-projekty/344-biblioteka-bez-barier/350-do-pobrania.html i pod numerem telefonu: 32 415 37 24. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2021.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here