Tragiczny pożar w Jankowicach. Nie żyje 62-latka

Pożar Jankowice

Wczoraj, około godziny 8.30 dyżurny z Komisariatu Policji w Boguszowicach został powiadomiony o pożarze w budynku przy ulicy Nowej w Rybniku. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 62-letnia kobieta.

Rybniccy policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w Jankowicach przy ulicy Nowej. Na pomoc ofiarom ruszyły nie tylko służby ratownicze, ale i świadkowie. Niestety w wyniku zdarzenia śmierć poniosła 62-letnia kobieta. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

- reklama -

Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby. W trakcie gaszenia pożaru strażacy znaleźli w mieszkaniu ciało 62-letniej kobiety. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci kobiety. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Śledczy z Rybnika wyjaśniają teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do pożaru.

/KMP Rybnik publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj