Kreatywne Mikołajki w Galerii Młyńskiej

Kreatywne Mikołajki Galeria Młyńska Racibórz

Spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego świtą, tworzenie mikołajkowych figurek i ozdób choinkowych oraz pamiątkowe fotki przy pięknych choinkach – to przedsmak świąt, jaki czekać będzie na wszystkich gości galerii Młyńskiej w Raciborzu już 7 grudnia (sobota). A dodatkowo najmłodsi otrzymają słodkie niespodzianki. Wstęp wolny!

Coraz wyraźniej czuć świąteczną atmosferę. Wypełni ona również galerię Młyńską, gdzie 7 grudnia odbędą się rodzinne warsztaty świąteczne.

- reklama -

Przez sześć godzin w pasażu galerii dzieci i rodzice będą tworzyć własne stroiki świąteczne oraz ozdoby choinkowe, które później wezmą do domu, by udekorować długo wyczekiwaną choinkę!

Nie zabraknie oczywiście Świętego Mikołaja i jego świty. Na specjalnym mikołajowym tronie dzieci będą mogły sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, który każdego obdaruje słodkim upominkiem. A wszystko to w blasku pięknie ozdobionych choinek.

Zapraszamy na mikołajkowe atrakcje do Galerii Młyńskiej przy ul. Mickiewicza 12 w sobotę 7 grudnia. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00.

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here