Ukradła kosmetyki z drogerii. Rozpoznajesz?

Rybnik kradzież
Kobieta, której wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewana o kradzież.

Z ustaleń śledczych wynika, że 19 października br. kobieta skradła z supermarketu drogeryjnego kosmetyki o łącznej wartości blisko 700 złotych.

Rybniccy śledczy prowadzą czynności w sprawie kradzieży kosmetyków z marketu drogeryjnego na terenie Rybnika. Kobieta, której wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewana o kradzież.

- reklama -

Za zgodą rybnickiej prokuratury policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tej kobiety. Ponadto była ona w towarzystwie mężczyzny, którego wizerunek również opublikowano.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, są proszone o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: [email protected] lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112. Policja gwarantuje anonimowość.

/KMP Rybnik publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj