Nowy inwestor przy ulicy Gospodarczej

Nowy inwestor przy Gospodarczej
Inwestor kupił działkę inwestycyjną o powierzchni 0,32 ha za 120 tys. zł.

Kolejny gminny teren przy ul. Gospodarczej znalazł nabywcę. Inwestor kupił działkę inwestycyjną o powierzchni 0,32 ha za 120 tys. złotych, a jest nim Adrian Głombik, przedsiębiorca reprezentujący branżę motoryzacyjną.

Wczoraj (4.12) w Urzędzie Miasta odbył się przetarg na sprzedaż działki inwestycyjnej położonej przy ul. Gospodarczej. Nieruchomość o powierzchni 0,32 ha nabył Adrian Głombik, przedsiębiorca reprezentujący branżę motoryzacyjną.

- reklama -

Teren sprzedano za 120 847 zł brutto. Jest to już szósta sprzedana działka z dziesięciu, jakie Miasto przygotowało w tzw. „nowej strefie gospodarczej”, dzięki otrzymanemu dofinansowaniu zewnętrznemu. Tereny inwestycyjne przy ul. Gospodarczej są uzbrojone w sieci: wodociągową, kanalizacji deszczowej i sanitarnej oraz oświetlenie. W najbliższym czasie zostaną ogłoszone przetargi na kolejne nieruchomości inwestycyjne w tym rejonie.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. portowy, ośmieszania ciąg dalszy ,działka jak działka sześć osób sprzedawało ,.
    .a plac długosza będzie 1000 osób sprzedawało.sekta w całości pokaże swe oblicze.ale jaja ,ale jaja.

  2. wielki sukces małego człowieczka po roku obijania udało się sprzedać tanio działkę.czekam na wiadomość w teleexpresie ,w faktach,gazecie ww o wielkim sukcesie polowego.w historii raciborka takich sukcesów władza nie miała.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj