Koncert w kościele św. Mikołaja – co jeszcze w ten weekend?

0
Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych
Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych

Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych w kościele pw. św. Mikołaja, Koncert Noworoczny Starosty i Prezydenta w Raciborskim Centrum Kultury, motocyklowe kolędowanie przy żłóbku w Oborze czy Integracyjny Bieg Nad Odrą w Raciborzu – sprawdź, co jeszcze zaplanowano na najbliższe dni.

6 stycznia o godz. 18:00 w kościele pw. św. Mikołaja w Raciborzu odbędzie się Koncert Kolęd Tradycyjnych i Pieśni Bożonarodzeniowych. Na doroczne wydarzenie zapraszają: parafia pod wezwaniem św. Mikołaja w Raciborzu i Diecezjalne Liceum Ogólnokształcące w Raciborzu. Zabrzmią nie tylko znane kolędy, ale także utwory autorstwa Elżbiety oraz Andrzeja Biskupów. Wstęp wolny.

- reklama -

Wystąpią: Roksana Lewak, Ewa Lopocz, Marzena Korzonek, Hanna Hołek, Adrianna Górka, Magdalena Wojak i Kamil Klimek, a także wokaliści zespołu Miraż z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu oraz wokalistki Studia Muzyki, Piosenki i Teatru ARS w Pietraszynie. Prowadzenie koncertu: Roksana Lewak i Marek Moc. Oprawę muzyczną zapewni zespół instrumentalny z sekcją instrumentów smyczkowych pod kierownictwem Pawła Harańczyka.

koncert koled mikolaj

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here