Finał WOŚP 2020 w Raciborzu

0
WOŚP 2019

Pierwszy raz od wielu lat cały finał, razem z koncertami, odbędzie się na rynku.

Tradycyjnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Raciborzu. 12 stycznia będą zbierane środki na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Wolontariusze, a będzie ich 125, będą od samego rana kwestować na terenie miasta i najbliższych okolic. – A w Raciborzu będzie się działo! Pierwszy raz od wielu lat cały finał, razem z koncertami, odbędzie się na rynku! – zapowiadają organizatorzy.

- reklama -

Start o godz. 12:00. Będą niezawodni strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych (z Markowic, Brzezia, Sudoła, Miedoni), którzy przygotują widowiskowe pokazy sprzętu strażackiego, ratownictwa technicznego i medycznego. Pojawi się też Raciborski Klub Off-Road SRC4x4 ze swoimi terenówkami i rozgrzewającą, wojskową grochówką. Nie zabraknie pokazów średniowiecznych i walk wojów Drengowie znad Górnej Odry, a na „WOŚPowej” scenie gorącą atmosferę zapewnią zespoły JuicyPop, Alge’aters i echø.

– Wciąż wam mało? A może uważacie, że będzie zimno? Nic z tego! Rozgrzeje was gorąca Zumba i wspólny trening z Be Fit Fitness Room. WOŚP nie może się też odbyć bez Światełka do Nieba o godz. 20:00. W tym roku piękny pokaz fireshow przygotuje dla was Bractwo Ognia Spaleni – zachęcają organizatorzy.

Zaplanowano także licytacje i wiele innych atrakcji.

wosp 2020 raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here