Uwaga, czytelnicy! Rusza Plebiscyt na Książkę Roku 2019

0
Książka Roku 2019
Do Plebiscytu można zgłaszać tylko książki wydane po raz pierwszy w 2019 roku i tylko te, które znajdują się w zbiorach raciborskiej biblioteki Fot. Freepik

Która z nowości wydawniczych zasługuje według Ciebie na tytuł najlepszej? Raciborska biblioteka zaprasza swoich czytelników do udziału w Plebiscycie na Książkę Roku 2019. Propozycje można zgłaszać do końca stycznia.

Czy w ubiegłym roku przeczytałeś jakąś interesującą książkę? Która z nowości wydawniczych zasługuje według Ciebie na tytuł najlepszej? Aby wziąć udział w Plebiscycie, należy do 31 stycznia odwiedzić profil Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu na Facebooku – https://www.facebook.com/biblrac, znaleźć post oznaczony hasłem „Książka Roku 2019” i dodać komentarz zawierający: tytuł typowanej książki, imię i nazwisko autora. Wszystkich, którzy nie posiadają konta na Facebooku, biblioteka zachęca do wypełnienia formularzy w dowolnym oddziale lub filii biblioteki.

- reklama -

Do Plebiscytu można zgłaszać tylko książki wydane po raz pierwszy w 2019 roku i tylko te, które znajdują się w zbiorach raciborskiej biblioteki. Każdy zgłaszający może podać maksymalnie trzy propozycje tytułów. Na zwycięzców plebiscytu, wytypowanych w drodze losowania, czekają atrakcyjne nagrody książkowe.

Książka roku 2019
Szczegółowy regulaminu dostępny tutaj

/MiPBP w Raciborzu publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here