Międzynarodowe śniadanie biznesowe dla firm produkcyjnych

0
komputer biznes praca

– Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Zapisz się i poznaj swoich kontrahentów, podwykonawców, współpracowników – zachęcają organizatorzy.

Komitet Sterujący w imieniu partnerów polsko-czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej podpisanego 10 października 2019 r. serdecznie zaprasza na pierwsze międzynarodowe śniadanie biznesowe, które odbędzie się 30 stycznia w godz. 7:30 do 10:00 w Gościńcu Wodzisławskim. Celem głównym spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy, nawiązywanie kontaktów i zamianę kontaktów na kontrakty.

- reklama -

Spotkanie dedykowane WYŁĄCZNIE dla firm produkcyjnych i usługodawców dla przemysłu.

Dwóch prelegentów opowie o tym, co produkuje i kogo poszukuje do współpracy. Będzie też wystawa lokalnych start upów poszukujących inwestora.

7:00 Rejestracja i śniadanie
8:00 Dr. Andreas Glenz – www.prevac.pl
8:15 Ing. Pavel Sládeček – www.vyrobaplastu.eu
8:30 Przedstaw się – 30 sekund dla każdego
9:10 Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes IG
9:20 Budujemy relacje, rozmowy kuluarowe
10:00 Punktualnie kończymy

Partnerami wydarzenia są: Izby Gospodarcze i Cechy z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Żor, Forum Firm z Radlina, Urzędy Miast z Wodzisławia, Raciborza, Żor, Jastrzębia i Rybnika, Powiat Wodzisławski, Gminy Godów i Gorzyce; Okresní hospodářské komory Karviná, Opava, Bruntál, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Havířovsko-karvinský kovo klastr, z.s. Statutární města Karviná a Opava, města Bruntál a Krnov, obec Horní Suchá.

Czytaj więcej: Międzynarodowe śniadanie dla firm produkcyjnych

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here