Dzień otwarty dla pracodawców w raciborskim urzędzie pracy

0
praca biznes
Praca

Wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać wiedzę m.in. o instrumentach i usługach rynku pracy kierowanych do pracodawców. Zaplanowano też spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników ze środków KFS.

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu zaprasza wszystkich pracodawców z terenu powiatu raciborskiego do udziału w „dniu otwartym”, którego celem będzie omówienie dostępnych form wsparcia oraz do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat możliwości finasowania działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

- reklama -

Dzień otwarty dla pracodawców odbędzie się we wtorek 28 stycznia w godz. 9:00-14:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, sala nr 24 (I piętro).

W ramach indywidualnych konsultacji z pracownikami merytorycznymi urzędu pracy wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać wiedzę nt. instrumentów i usług rynku pracy kierowanych do pracodawców oraz procedurach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Spotkanie informacyjne dot. możliwości finansowania działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracodawców i pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego odbędzie się w środę 29 stycznia w dwóch edycjach – o godz. 10:00 i 13:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Raciborzu, ul. Klasztorna 6, sala nr 24 (I piętro).

W ramach zaplanowanych obu edycji spotkań omówione zostaną następujące zagadnienia:
– priorytety KFS na 2020 r.,
– wysokość dofinansowania i formy wsparcia,
– wniosek o sfinansowanie kosztów kształcenia z KFS,
– ocena wniosków i zawarcie umowy,
– rozliczenie umowy.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here