Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby

Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby
Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi nabór do służby

W 2020 roku szanse na przyjęcie w szeregi funkcjonariuszy Śląskiego Oddziału Straży Granicznej będzie miało 25 osób, które pomyślnie przejdą procedurę kwalifikacyjną.

22 stycznia w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Opolu kandydaci do służby w Straży Granicznej będą mogli złożyć swoje dokumenty.

- reklama -

Straż Graniczna poszukuje osób lubiących wyzwania, komunikatywnych, kreatywnych, zdyscyplinowanych, odpornych na stres, które są gotowe na podjęcie odpowiedzialnych zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa państwa. Straż Graniczna oferuje stałe warunki zatrudnienia, służbę w szybko rozwijającej się i nowoczesnej formacji, możliwość rozwoju w wielu specjalnościach. Służba w straży granicznej to również możliwość współpracy międzynarodowej. Nasi funkcjonariusze biorą udział w misjach zagranicznych między innymi w Macedonii, Bułgarii, Grecji, Chorwacji, Mołdawii, Albanii, na Ukrainie i Węgrzech oraz we Włoszech.

Tych, którzy gotowi są podjąć wyzwanie i spróbować swoich sił zapraszamy do składania dokumentów i czekamy na was w siedzibie Placówki Straży Granicznej w Opolu w dniu 22.01.2020 r. w godzinach 12.30-17.30.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj. 

/ŚlOSG publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj