Ferie w gminie Kornowac pełne pozytywnej energii [ZDJĘCIA]

Ferie w gminie Kornowac pełne pozytywnej energii
Ferie w gminie Kornowac pełne pozytywnej energii

GOK Kornowac zorganizował warsztaty teatralne, wokalne, plastyczne czy taneczne, a także wyjazd do parku trampolin.

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu na tegoroczną zimową przerwę od nauki przygotował różnorodny wachlarz atrakcji dla dzieci i młodzieży. Przez pierwsze trzy dni młodzi adepci sztuki teatralnej doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem Moniki Kubicy-Skaby. Kolejne dwa dni poświęcono na warsztaty wokalne pod kierownictwem Alicji Ploch-Burdy.

- reklama -

Drugi tydzień ferii z przytupem rozpoczął się dwudniowymi warsztatami plastycznymi. Dzień Babci i Dziadka uczczono spotkaniem podsumowującym dotychczasowe warsztaty i krótkim popisem zdolności aktorskich, wokalnych i manualnych. W tym dniu każdy wnuk miał okazję wręczyć dziadkom skromny własnoręcznie wykonany upominek. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wyjazd do parku trampolin FlyPark w Radlinie.

Intensywny dwa tygodnie zakończyły warsztaty taneczne, podczas których dzieci pozytywnie spożytkowały resztki energii. Niestety podczas ferii czas płynie zdecydowanie za szybko i nawet nie wiadomo, kiedy przyszedł moment, by znów spakować plecak do szkoły… I rozpocząć odliczanie dni pozostałych do upragnionych wakacji.

fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here