Puchar Polski w zapasach – co jeszcze w ten weekend?

0
Puchar Polski w zapasach

Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym w Arenie Rafako, koncert „Trochę piosenek o miłości” w DK Strzecha, potańcówka „Bawimy się w rytmie discofox” na Zamku Piastowskim czy walentynki na kręgielni OSiR – sprawdź, co jeszcze odbędzie się w najbliższych dniach.

Ponad stu zawodników z 18 klubów weźmie udział w Pucharze Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym, który w najbliższy weekend, 14-15 lutego, odbędzie się w Raciborzu.

- reklama -

Dla klasyków będą to pierwsze w tym roku zawody rangi mistrzowskiej w naszym kraju. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz. Gospodarze imprezy o jak najlepsze miejsca powalczą w składzie: Miłosz Kuźnia (60 kg), Kamil Czarnecki, Dawid Ersetic i Piotr Stolarczyk (wszyscy 63 kg), Filip Petrończak i Mateusz Szewczuk (obaj 67 kg), Jakub Otulak (72 kg), Filip Świerczewski i Dawid Mkrtchyan (obaj 77 kg), Arsen Mkrtchyan (82 kg), Kamil Zakrzewski (97 kg) i Tomasz Wawrzyńczyk (130 kg). Zawody już niemal tradycyjnie przeprowadzone zostaną w raciborskiej hali Arena Rafako przy ul. Łąkowej 31. Pierwsze walki eliminacyjne zaplanowano na godz. 10:00 w sobotę, 15 lutego. O godz. 15:00 nastąpi oficjalne otwarcie zawodów, po czym zawodnicy przystąpią do decydujących walk o medale.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here