Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Racibórz

1
Urząd Miasta Racibórz
Urząd Miasta Racibórz. Fot. UM Racibórz

Wszyscy petenci będą przyjmowani w Biurze Obsługi Interesanta. UM prosi, aby ograniczyć wizyty osobiste w urzędzie w najbliższym tygodniu. 

W trosce o zdrowie mieszkańców od poniedziałku 16 marca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Racibórz.

- reklama -

Godziny otwarcia urzędu pozostają bez zmian. Wszyscy petenci będą przyjmowani w Biurze Obsługi Interesanta, na parterze przy wejściu do urzędu. Tu będą przekazywane podstawowe informacje i prowadzone niezbędne czynności, które wymagają obecności osobistej petenta w urzędzie lub których nie można odwlec w czasie. W pozostałych przypadkach magistrat będzie prosić o odroczenie wizyty lub złożenie wniosku na piśmie.

– W związku z powyższym prosimy ograniczyć wizyty osobiste w urzędzie w najbliższym tygodniu. W tym czasie polecamy kontakt z urzędnikami drogą telefoniczną, pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną. Zachęcamy również do wcześniejszego umówienia wizyty lub konsultacji poprzez telefon. Powyższy model działania został przyjęty we wszystkich gminach powiatu raciborskiego. Przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy o wyrozumiałość – informuje urząd miasta.

Kontakt z Urzędem Miasta Racibórz:
Telefon: 32-75-50-600
Adres: ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz
Poczta elektroniczna: [email protected]

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Prosić to można, w innych miastach wszystkie placówki urzędowe/państwowe/są zamknięte i wszyscy żyją, tylko tu wszystko zamykają tylko nie urząd miasta!Szkoda słów na obecną władzę!,pozdrawiam.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here