Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich w Raciborzu

3
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu. SOR
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

W dni robocze autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem sobotnim. Sprzedaż biletów odbywać się będzie tylko za odliczoną gotówką lub za pomocą aplikacji.

16 marca zostanie wprowadzone ograniczenie w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na terenie Raciborza i gmin ościennych.

- reklama -

W dni robocze autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem sobotnim – linie 11, 13, 14SN i 19 oraz dodatkowo linia 6, która jest objęta porozumieniem międzygminnym. W soboty i niedziele autobusy kursują według rozkładu. Do pobrania: rozkład linii 11, 13, 14SN i 19.

Zmiany mają obowiązywać do 27 marca.

Dodatkowo wprowadza się ograniczenia polegające na zamknięciu przednich drzwi wejściowych oraz wyznaczeniu strefy wolnej za kierowcą. Sprzedaż biletów tylko za odliczoną gotówką lub za pomocą aplikacji.

13 marca zostało także wprowadzone ograniczenie w przyjmowaniu petentów na terenie Przedsiębiorstwa Komunalnego w Raciborzu. Wszystkie biura na terenie zakładu są zamknięte dla osób z zewnątrz – kontakt tylko telefoniczny lub przez pocztę elektroniczną. W godzinach 9:00-16:00 w dni robocze otwarta jest kolektura na dworcu PKS, gdzie można przekazać wszelką korespondencję.

PSZOK będzie funkcjonował normalnie w wyznaczonych godzinach. Rezygnuje się z wydawania przepustek. Wjazd na PSZOK będzie sterowany na bramie wjazdowej.

oprac. /kp/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Jak inwalidzi osoby nie niepełnosprawne mają dojechać do pracy do Ramety i spracy wrócić skoro nie będzie połączenie o tym nikt nie myśli że zakłady pracują a ludzie jak mają się dostać do pracy i z pracy jak zawieszaja komunikację to niech terz zakłady zamkną.

  2. Oni się tym nie przejmują kto i jak dojedzie oni się martwią tylko o siebie żeby nie złapali epidemi pasażer się nie liczy jak dotrze do i z pracy.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here