Na „Mechaniku” pojawiła się kamera z widokiem na skrzyżowanie

2
Kadr z kamery/raciborz24.pl
Kadr z kamery/raciborz24.pl

Na dachu „Mechanika” zainstalowana została kamera, która będzie na żywo rejestrowała i transmitowała postępy prac budowlanych i aktualną sytuację na drodze.

Już jutro, 15 kwietnia, rozpocznie się budowa długo wyczekiwanego ronda na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Bosackiej i Zamkowej w Raciborzu. Dzięki uprzejmości Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” sieć ostrog.NET przygotowała dla raciborzan niespodziankę. Na dachu „Mechanika” zainstalowana została kamera, która będzie na żywo rejestrowała i transmitowała postępy prac budowlanych i aktualną sytuację na drodze. Po zakończeniu prac z całego przebiegu zostanie zmontowany i udostępniony film poklatkowy, który zaprezentuje całą inwestycję w przyspieszonym tempie.

- reklama -

Transmisja na stronie raciborz24.pl.

15 kwietnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Bosackiej i Zamkowej w Raciborzu. Ma to związek z przebudową drogi wojewódzkiej nr 935. Pierwszy etap będzie polegać na zamknięciu dwóch pasów ul. Armii Krajowej w kierunku do centrum miasta i wprowadzeniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną. Obowiązywać będzie zakaz skrętu w ulicę Bosacką oraz w ul. Zamkową. Ulica Zamkowa na całym swoim przebiegu od ul. Morawskiej będzie ulicą dwukierunkową. Ul. Bosacka pozostanie zamknięta na odcinku od komendy policji do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej. Zamknięty będzie również wlot ul. Jana do Bosackiej.

Czytaj więcej: Rusza budowa ronda obok Mechanika. Od 15.04 objazdy – zamknięta ul. Bosacka i Zamkowa

oprac. /kp/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Po co wstawiać artykuł o kamerze, do której nie podajecie nawet linku…? Przynajmniej wspomnieć gdzie można obejrzeć relację z niej albo jakieś przekierowanie by się przydało…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here