Tysiąc filmików na Międzynarodowy Dzień Tańca [WIDEO]

SKZR Źródło

Członkowie zespołów ZPiT Strzecha przesyłają na zamknięte strony facebooka filmiki z nagranymi ćwiczeniami i fragmentami układów. Pod każdym odesłanym zadaniem pojawia się dokładny komentarz i szczegółowe uwagi oraz zalecenia, co trzeba poprawić.

W trakcie całego okresu epidemii Stowarzyszenie Źródło z Raciborza i Stowarzyszenie Bajtel z gminy Nędza prowadzą codziennie artystyczne i sportowe zajęcia zdalne. Obie organizacje łączą osoby ich choreografa – Aldony Krupa–Gawron i instruktora akrobatyki – Joanny Stępień.

- reklama -

Członkowie zespołów tanecznych i muzycznych przesyłają na zamknięte strony facebooka filmiki z nagranymi ćwiczeniami i fragmentami układów. Każdorazowo należy odwzorować otrzymany od instruktorów film. Pod każdym odesłanym zadaniem pojawia się dokładny komentarz i szczegółowe uwagi oraz zalecenia, co trzeba poprawić. Każdy ma więc indywidualne zajęcia, które zdaniem prowadzących przynoszą wspaniałe efekty.

Oceniający grupę seniorek Artur Stroka twierdzi, że jest teraz czas dla każdego tancerza i muzyka, by wszystko dokładnie mu wytłumaczyć i dopilnować poprawy i utrwalenia osiągniętych umiejętności.

Dla wielu zamkniętych w mieszkaniach dzieci to ciekawa i pożyteczna forma ruchu, która cieszy i rozwija. W Międzynarodowym Dniu Tańca przekroczono liczbę tysiąca ocenionych filmików, których przykłady z dziedziny mażoretek, akrobatyki, folkloru i kapeli ludowej można obejrzeć poniżej.

fot. SKZR Źródło
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj