Zda(o)lna świetlica gminy Krzyżanowice zaprasza

Zda(o)lna świetlica gminy Krzyżanowice
Zda(o)lna świetlica gminy Krzyżanowice

– Od dłuższego czasu nie możemy korzystać z placówek kulturalnych i nie tylko. Wielu z nas brakuje świetlic gminy Krzyżanowice i ich działalności, pomysłowości, kreatywności i twórczych działań, dlatego powstała inicjatywa pn. „Zda(o)lna świetlic” – tłumaczy Urząd Gminy Krzyżanowice.

Dostosowując się do aktualnie panujących warunków, gmina Krzyżanowice postanowiła zaproponować wszystkim mieszkańcom – młodszym i starszym – udział w zajęciach świetlicowych on-line. Trzeba jedynie wejść na wydarzenie zamieszczone na fanpage’u gminy Krzyżanowice pn. „Zda(o)lna świetlica” – www.facebook.com/events/1337276599802339.

- reklama -

Na stronie tego wydarzenia są publikowane filmiki z propozycjami zajęć plastycznych i technicznych, a także gry i zabawy do samodzielnego wykonania w domu lub na podwórku. Autorkami filmików są panie pracujące w świetlicach: Ania, Wiktoria, Kasia, Magda, Karolina, Dorota oraz dwie Marysie i dwie Małgosie.

– Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy docierali do waszych domów i inspirowali was do twórczych działań – zachęcają organizatorzy.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj