128 km/h w terenie zabudowanym. 24-latek z Wodzisławia stracił prawo jazdy

policja
Policja

Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Ponadto ukarali go mandatem karnym w wysokości 400 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Wczoraj, 4 czerwca, w samo południe na ulicy Matuszczyka policjanci zauważyli pojazd marki Mercedes przemieszczający się w terenie zabudowanym z dużą prędkością. Urządzenie pomiarowe wskazało, że kierowca, pomimo obowiązującego na tym odcinku ograniczenia do 50 km/h, pędził z prędkością ponad 128 km/h. Mundurowi zatrzymali kierowcę do kontroli. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego. W związku z popełnionym przez niego wykroczeniem mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Ponadto ukarali go mandatem karnym w wysokości 400 zł, a na jego konto trafiło aż 10 punktów karnych.

- reklama -

Tego samego dnia późnym wieczorem patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierowcę mercedesa, który przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Wobec 44-latka, który naruszył przepisy ruchu drogowego, nie było taryfy ulgowej. Kontrola zakończyła się mandatem karnym i 10 punktami na koncie. Mężczyzna stracił również prawo jazdy.

/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj